2017. április 11., kedd

Richmond chase top štyri, ako Bulldogs hrany klokany vo finále zúčtovania

Facebook Twitter Pinterest Robbie Gray of Power prevádzkuje loptu počas round 22 AFL zápasu medzi Gold Coast Suns a Port Adelaide Power na Metricon Stadium.Foto: Chris Hyde / Getty Images

Ciele podľa inšpirujúce mladý pištole Karl Amon pomohol Port Adelaide pristáť knockout úder na ich 36-bod AFL výhra nad Gold Coast na mokrej Metricon štadióne

<. p> Avšak údery hodenej v polčase bitky preukázal pozápasovej hovorí bodu, s sĺnk dopredu Tom Lynch a Porta Jasper Pittard očakáva sa, že spadajú pod kontrolou

Amon -., ktorý prekonal chorobu z detstva, ktorý zakrpatený jeho rast noha - vzoprel mokrý kopať tri hovorí cieľov, ktoré pomôžu premeniť štvorbodový prvý termín vedenie do 30-bodové strate tlaku na konečný prestávke

Ale spoluhráč Pittard a Gold Coast Lynch pravdepodobne nachádzate. ťažkosť po vystupovať v vyhrievaný all-in na hlavné prestávke.

Niekoľko šarvátky vypukli potom, čo Suns 'Brandon Matera ťažké riešiť na Angus Monfries preliala ohraničujúce postrannej čiary.

Lynch zdalo sa, udrieť Cam O'Shea v nasledujúcej problémy pred Pittard prízvukoval, vypúšťať, čo sa zdalo byť niekoľko hornej škrty na Gold COAS t dopredu hráči zápasili na ground.AFL: North Melbourne V Západnej buldoci - live!Čítajte viac

V nasledujúcej bitke, Lynch sa jeho guernsey stiahol nahnevaný oponentov a hodil do davu.

Avšak, nič nemôže odvrátiť Port (11-10 záznam) z vystrihovanie ich piate víťazstvo v šiestich hrách v inak sklamaním sezóny pre fantázie čoskoro vlajky.

ujme spustošenej Slniečka (4-16) by podporil sa proti prístav u po dvoch víťazstiev a remízu v ich piatej hry.

Avšak Suns nemohol zdvihnúť do konečného domácom zápase sezóny.

až o štyri body na prvom intervale, Port vyhodený do 6,9 (45) 4,3 (27) prestávke medzi polčasmi po Amon odtrhol dva takmer identické ciele z rovnakého tesného uhla Stávkové bonusy Betclic pre návštevníkov.

Suns znížiť deficit na začiatku tretieho funkčného obdobia na šesť bodov po Port cieľovej Charlie Dixon kopol tretím cieľom

Avšak, Amon -., ktorý mal len dve profesijné ciele, než dorazil na turistickej pásu.

- kopol tretí čoskoro potom a Port neobzrel pred 9,343 mokrých fanúšikov

< p> Jedinou dobrou správou pre Gold Coast v sobotu rokoval kapitán Michael Rischitelli a Jesse Lonergan re-podpis p o dobu ďalších dvoch sezónach

Avšak budúcnosť v-demand dopredu Dixon -., ktorý sa vrátil z iného členku poranenia v sobotu - zostáva vo vzduchu po tom, čo bol spojený s prístavom a Fremantle.Facebook Twitter Pinterest Easton Wood z Bulldogs a Jarrad Waite z kengury súperia o loptu v 2015 AFL koleso 22 stretnutí medzi severným Melbourne Klokany a západnej buldoci.Nemyslím si, že nám to Betclic-Podrobnosti bude mať vplyv aj do budúcnosti. "Facebook Twitter Pinterest Cameron Wood of Blues a Tom Downie obrov súťažiť počas kole 22 AFL zápasu medzi Aglomerácia Západnej Sydney Giants a Carlton Blues.Facebook Twitter Pinterest Daniel McStay rieši Will Langford počas round 22 AFL zápasu medzi Hawks a levy na Aurora Stadium.